.:: prace nietypowe, dorabianie elementów, projektowanie prototypowe ::.

Oferujemy zakres usług, który obejmuje różnego rodzaju prace nietypowe, niestandardowe, dwuwymiarowe - 2D, wykonane z materiałów niemetalowych. Są to np. dorabianie różnych detali, kopiowanie elementów i części, wycinanie elementów do modeli, makiet architektonicznych, zabawek, biżuterii, grawerowanie ornamentów i wiele innych. Oprócz tego oferujemy projektowanie prototypowe i wykonanie "prostych" detali.


Model Elbląskiej Bramy Targowej wykonany jest ze sklejki brzozowej, bejcowana i lakierowana na matowo. Model odwzorowany z dużą dokładnością, posiada charakterystyczne szczegóły obiektu takie jak: rozmieszczenie okien, krata bramy, tarcze zegarów, herb miasta, postument Piekarczyka, iglice dachowe. Model można oglądać w siedzibie naszej firmy. Sprzedaż jedynie na zamówienie (czas wykonania ok 7 dni). Dostępny jest także model wykonany z przezroczystej plexi (akryl).


Zasobnik na wkładki tuszujące do automatów Trodat Printy, wykonany plexi z możliwością samodzielnego złożenia elementów. Organizer ostał zaprojektowany i wykonany z myślą o wprowadzeniu na stanowisku montażowo-serwisowym, pewnych udogodnień podczas szukania i wymiany odpowiedniej tuszownicy. Organizer bardzo ułatwił pracę serwisową, skrócił czas obsługi klienta oraz wprowadził logiczny porządek we wkładkach (rozmiar, kolor tuszu).


Ozdobna listwa progowa z wygrawerowaną marką samochodu.


Dystans pod lusterka do motocykla poszerzający zakres widzenia, odwzorowany z uchwytu lusterka, wykonany z plexi.


Ozdobna nakładka na pokrywę zbiorniczka płynu hamulcowego do motocykla.


Podkładka pod śrubę owiewki motocykla.


Ozdobna zaślepka otworów w półce kierownicy motocykla.


Obudowa, ramka do dodatkowych wskaźników do motocykla.


Wycięty laserowo otwór w desce rozdzielczej pod elektroniczny wyświetlacz biegów do motocykla.


Odwzorowana tabliczka z imieniem do ozdoby motocykla. Oryginał na górze.


Podświetlana ozdoba do motocykla wykonana z plexi.


Uchwyt do mocowania soczewek.


Szkiełko do latarki wykonane z plexi.